3

سلام به همه دوستای گلم

مرسی از دوستایی که نظر دادن.

بله می گفتم که من اصلا و ابدا شکی به دلم راه ندادم و فکرش رو هم نمی کردم که آقای مدیر... تا اینکه خواهر سارا دوستم، نامزد شد و مراسم نامزدی اش ما رو دعوت کرد و آقای مدیر و رضا (همکارم) رو هم دعوت کرد و قرار شد که بریم. گلی همش به شوخی می گفت که آقای مدیر و رضا باید خانوم هاشون رو بیارن که ما ببینیم شون و با هم آشنا بشیم و فضولی تون رو بکنیم به خانوماتون و رضا می گفت باشه من میارم ولی آقای مدیر همچنان سفت و سخت می گفت که هنوز خانومم به دنیا نیومده و هنوز مادرزنم به دنیا نیومده و از این حرفا.

خلاصه روز عقد خواهر سارا، من و مریم کمی زودتر رفتیم و مراسم بعد از ظهر بود. مهموناشون کم کم اومده بودن که یه دفعه سارا اومد و گفت که استاد با رضا اومدن.(به سارا اون اوایل گفته بودم که استاد بهم گفته که دوستت دارم و اون درجریان بود ولی نه در جریان جزئیات فقط همین رو می دونست که استاد به من علاقه داره همین.) گفتم خوب تنها یا با خانوماشون. گفت رضا با خانومش اومده ولی استاد(اونا هنوزم استاد می گفتن بهش) تنهاست. خانوم رضا اومد و باهاش آشنا شدیم و خیلی زود صمیمی شدیم. خلاصه مراسم تموم شد و مریم گفت بیا با استاد بریم اینجا به این راحتی ها ماشین گیرمون نمیاد تنها هم که هستیم. خونه سارا اینا یه جای دوری بود و مراسم هم تو خونشون گرفته بودن. گفتم باشه. رفتیم لباسامون رو عوض کردیم و اومدیم که با ماشین استاد بریم. من و مریم و خانوم رضا که اسمش منیژه بود نشستیم عقب و استاد یا همون آقای مدیر پشت فرمون و رضا کنارش نشست. دو تا بچه کوچولو هم باهاشون بود. مریم گفت اینا کین؟ آقای مدیر گفت که اینا خواهر زاده هام هستن و من تنهایی جایی نمیرم. دیگه اونا هم بغل رضا نشستن و ما اصلا قیافشون رو ندیدیم. رضا از یکیشون پرسید که اسمت چیه اونم اسمشو گفت، بعد گفت فامیلیت چیه و فامیلی آقای مدیر رو گفت. بعد رضا که ول کن قضیه نبود و انگار شک کرده بود، گفت اسم کوچیک بابات چیه؟ اونم اسم آقای مدیر رو گفت. حالا اون بچه هه اونموقع شاید چهار سالش بود. بعد رضا هی میگفت آقای مدیر راستشو بگو این کیه؟ اونم می گفت خودش که داره می گه دیگه من چی بگم؟ بعد من و مریم می گفتیم به بچه یاد داده که اگه کسی پرسید این طوری بگو وگرنه آقای مدیر بچه اش کجا بود، خودش بچه است. بهر حال اون روزم گذشت. اول از همه من پیاده شدم و بعد اونا رفته بودن مریم رو رسونده بودن و بعد هم رضا و خانومش رو تا یه جایی رسونده بود و خودش رفته بود. بهم زنگ زد و گفت که همه رو رسوندم حالا میرم خونه.

فرداش که رفتیم دفتر رضا بهم گفت که اون بچه واقعا بچۀ آقای مدیر بود. من گفت دیوونه شدی؟ آقای مدیر زنش کجا بود که بچه اش باشه؟ می گفت بخدا بچه اش بود، تو قیافه اش رو دیدی؟ من گفتم نه چطوری می دیدم اون جلو بود من عقب، وقتی هم که ما سوار شدیم، اون نشسته بود تو ماشین و ما اصلا ندیدمش فقط صداشو شنیدیم. رضا گفت بخدا مو نمی زنه،شبیه شبیه آقای مدیره. اگه میخوای بگیم آقای مدیر یه روز دیگه هم بیاره اون بچه رو ببینش. گفتم برو بابا به ما چه. رضا اون موقع نمی دونست که من و آقای مدیر با هم سر و سری داریم. فقط از رو ی کنجکاوی این حرفا رو میزد اگه می دونست شاید بیشتر تلاش می کرد که بهم ثابت کنه و اگه من ازش میخواستم شاید همون موقع همه چی تموم می شد.افسوس

یعنی من اون وقتا کلاً مغزم تعطیل بود. این همه نشانه برام می یومد که باید می فهمیدم ولی من خیلی خنگ تشریف داشتم.

یادمه از سفر کاری شون (که گفتم با آقای رئیس رفته بودن)، که برگشتن، آقای رئیس همش می گفت روزی که رفتیم فرودگاه یه گردان آدم اومده بودن خدافظی با آقای مدیر و جالب این بود که بچه هاش هم اومده بودن و شش تا بچه داره. منم همه رو می ذاشتم به پای شوخی.

خلاصه اینکه بعد از اینکه رضا بهم گفت که بچه مال خود آقای مدیر بود دیگه یه کمی فکرم متمرکز شد. به مریم گفتم. البته نه اینکه بگم من اینو دوست دارم حالا میخوام بدونم زن داره یا نه بعد از تقریباً نه ماه یا حتی یک سال، (دقیق یادم نیست) بود که میخواستم بدونم این قضیه زن داشتن و بچه داشتن آقای مدیر چیه؟ مریم با یه نفر به دوست بود و قصدشون هم ازدواج بود. و از قضا دوست مریم خیلی با آقای مدیر صمیمی بود. بهش گفتم از دوستت در موردش بپرس اگه زن داشته باشه و بچه داشته باشه اون حتما خبر داره. مریم هم پرسید و اون گفته بود که بلی آقای مدیر زن داره ولی در قدم اول نگفته بود. بعد از چند بار پرسیدن گفته بود که زن داره. مریم هم چون نمی دونست که من برای چی میخوام بدونم اومد خیلی راحت بهم گفت که دیدی حدس من و رضا درست بود زن داره.

ولی من در کمال پررویی بازم باور نمی کردم. یعنی حالا که فکر می کنم میگم شاید حکمت خدا در این بوده که در مورد یه مسئله به این مهمی من چشم و گوشم بسته شده بود و حتی به وضاحت بهم می گفتن ولی من باورم نمی شد.

بالاخره یه روز توی چت بهش گفتم که تو زن داری؟ یا نامزد هستی؟ گفت نامزدم. گفتم چرا دروغ میگی؟ گفت دروغم چیه؟ گفتم دوست مریم و رضا میگن که تو حتی بچه داری. گفتم برای من همه چی ثابت شده دیگه لازم نیست دروغ بگی. اولش میگفت نه دروغه. ولی وقتی من خودم رو زدم به بی خیالی و گفتم که من خبر دارم، گفت که بلی من زن دارم. گفتم کی ازدواج کردی؟ من فکر می کردم شاید یکی دو سال میشه، (قضیه پسرش رو که دیده بودیم و رضا می گفت بهش میومد که چهار سالش باشه رو کاملا فراموش کرده بودم) ولی وقتی اون اعتراف کرد و تاریخ عروسی اش رو بهم گفت باورم نمی شد. اون هفت سال پیش ازدواج کرده بود. دقیق یادمه که توی چت روم نوشت سال 2000 میلادی. یعنی سال 79. و اون موقع حتما پسرش پنج شش سالش بود. بلی این طوری بود که من فهمیدم یه کمی دیر رسیدم...

/ 7 نظر / 2 بازدید
فاطمه

یعنی این آقای مدیر چند سالگی ازدواج کرده بود؟؟ 18 سالگی؟؟

maryam

salam vb jalb baram movafagh bashi

سعیده

میفهمم حست رو تو اون لحظه.خودم هم ...[ناراحت]

پرپروک

سلام من هرروز نوشته هات رو میخونم پس الان رمز ندارم میشه برا بفرستین البته اگه صلاح میدونیین[ناراحت]

زن مطلقه

ای بابا من بودم عصبانی می شدم از طرف حسابی ها

زن اول واخر

تو خنگ نبودي عزيزم خودت رو زده بودي به خنگي و در واقع اصلا برات مهم نبوده كه زن داره يا نه مهم اين بوده كه ترا دوست داشته و ميخواسته از اينكه راست نمي گي متنفرم لااقل توي دنياي مجازي با خودت رو راست باش

یانا

جناب مدیر عجب ادمی بوده که بهت نمی گفته, هیچ. دروغ هم می گفته. خدا به خیر کنه