25

سلام بچه ها

اومدم بگم بازم اتفاق خاصی نیفتاد.

نه من تونستم اونی بشم که باید باشم و محکم و قوی وایستم جلوش نه اون تونست اونی باشه که من انتظارش رو داشتم؛ سرسخت و لجوج و مصر بر ادعای خودش و بی گناه بودنش که در نتیجه من بتونم باهاش کات کنم و بگم بی خیال!

نمی دونم اصلا چی دارم می گم.

اصلا حال و حوصله نوشتن نداشتم فقط نخواستم شما رو منتظر نگهدارم و بعد از یه هفته، یه ماه، یا بیشتر و یا کمتر بیام بگم نتونستم.

من که می دونم مال این حرفا نیستم که کات کنم پس همین الان گفتم بگم که کسی منتظر خبر خوشی نباشه.

اصل ماجرا این بود که من برای پایان نامه آقای مدیر خیلی زحمت کشیدم، یعنی بیشتر کارهاش رو انجام دادم از تهیه منابع گرفته تا هر کاری که از دستم میومد و تایپ بعضی مطالب و ... چون خودش واقعا مشغله کاریش زیاده.

بعد آقای مدیر برد پایان نامه شو نشون استاد داد، استاد محترم هم کلی عیب و ایراد گذاشت روش. اونوقت این پررو پررو برگشته به من میگه تو پایان نامه منو از سرت باز کردی! نمیخواستی درستش کنی بهم میگفتی خودم درستش می کردم، تو میخوای منو پیش استاد خراب کنی و از این حرفای بیخوددددددددددددددددددد

منم عصبانی شدم گفتم بله حق با توئه اصلا من یه دروغگوی پست فطرت هستم که همش دنبال اینم که تو رو پیش این و اون خراب کنم و آبروت رو ببرم و کوچیک و حقیرت و خوار و ذلیلت کنم. پس به نفعته که بکشی کنار و یه همچین آدمی رو ول کنی بری پی کارت.

بعدش هم یه دل سیر تو دفتر گریه کردم.

بعدش هم یه ایمیل براش نوشتم و گفتم دیگه مزاحمم نشو و اگه یه بار دیگه تو زندگیت کسی مثل من پیدا شد که خ.ر.ت بشه با اون این کارایی رو که با من کردی نکن.

حالا بعد از این همه دعوا و درگیری فهمیدم اون ویرایش اخری رو که من رو پایان نامه اش انجام داده بودم و فرستاده بودم به ایمیلش، رو نبرده برای استاد، همون نصفه کارۀ قبلی رو برده!

بعد بهش می گم تو اشتباه بردی میگه تو برام نفرستادی و میخوای منو خراب کنی و برات مهم نیست و من ازت توقع نداشتم این همه سرسری بگذری از این موضوع و هزار تا حرف بی اساس دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم دوباره بهش زنگ زدم و در اوج عصبانیت گفتم آخه بی سواد بی شعور بی عقل بی وجدان تو نفهمی به من چه. برو تو ایمیلم ببین (پسورد ایمیلم رو داره) همین ادیت آخری رو برات فرستادم یا نه که میگی تو برام نفرستادی.

خلاصه دیروز با گریه و اعصاب خراب از دفتر زدم بیرون و حالا این وسط آبجی خانوم زنگ زده بیا بریم مانتو بخریم واسه عید!!!!!!! از دفتر که اومدم بیرون برخلاف هر روز که بهش خبر می دادم نه زنگی زدم نه میس دادم از اونم خبری نشد. و من هم گذاشتم به  حساب فحش های آب کشیده ای که پشت تلفن بهش داده بودم و گفتم به درک همون بهتر و تصمیمم این بود که دیگه کات کنم ولی...

به آبجی خانوم گفتم نمیام و حالم خوب نیست، (از شب قبلش تب داشتم و تمام بدنم درد می کرد) ولی گفت نه باید حتما امروز بریم.

خلاصه رفتیم و یه مانتو گرفتم. تو یکی از مغازه ها بودیم داشتیم مانتو می دیدیم که دوباره زنگ زد؛ تا صدای زنگ موبایلم اومد تنم لرزید. خیلی سعی کردم ولی نتونستم. بیاین و فحشم بدین، بگین احمقی، بگین ساده ای، بگین ضعیفی ولی چیکار کنم نشد. جواب دادم گفت تا حالا دفترم، کارم تموم نشده بود موندم. چون نزدیک عیده کارهام زیاد شده و نباید بمونه برای بعد از عید. منم گفتم باشه. خوب. آبجیم بود و نمی شد درست حرف بزنم. گفتم منم فلان جام ... (اسم جایی که رفته بودیم برای خرید). خندید و گفت: اِ من فکر کردم موندی دفتر تا حالا. (کنایه و اشاره به این که چرا از دفتر اومدی بیرون بهم زنگ نزدی؛ بچه پررو!)

گفت عصبانی هستی؟ حرفت همونه که گفتی؟ (یعنی خداحافظ برای همیشه) گفتم بستگی داره به آینده. بیشتر از این نمی تونستم چیزی بگم آبجیم کنارم بود. خلاصه گفتم من فعلا بیرونم خدا حافظ. اونم فهمید نمی تونم حرف بزنم خدافظی کردیم.

امروز ولی مفصل باهاش حرف زدم.

- اگه منو نمی خوای، اگه خسته شدی، اگه تکراری شدم برات، اگه دوستم نداری، اگه از این رابطه زجر می کشی و به زور واستادی بهم مستقیم بگو. من اعصابم ضعیف شده، تحملم کم شده، حوصله ام کم شده، نمی تونم تحمل کنم با من بدرفتاری کنی.

- من اگه نمی خواستمت، اگه خسته شده بودم، اگه تو برام تکراری می شدی، چرا می یومدم به بابات التماس می کردم، چرا خانوم اولی رو اجازه می دادم بیاد خواستگاریت، چرا خونه به این بزرگی با این همه مصارف گزاف و خرج سنگین درست می کردم، چرا من یه سال پیش خونه درست نکردم و به فکر تعویض خونه قدیمی مون نبودم، چرا نمی فهمی؟ چه برداشتی از من داری؟ حالا یه بار گفتم پایان نامه مو از سرت باز کردی مگه چی شد؟ من به حانوم اولی خیلی از این بدترها میگم با یه شوخی و خنده و سر به سرم گذاشتن همه چی رو حل می کنه ولی تو انقدر حرفای منو جدی میگیری انقدر شاخ و برگ به یه جمله من می دی که آخرش میشه این. (نه اینکه خیلی حرفش تو فاز شوخی بود که من جدی نگیرمش!)

خلاصه حرف زدو حرف زدم و قانعم کرد که دوستم داره و من قانع شدم یا شایدم بازم خ.ر شدم.

نمیدونم من زیادی حساسم و به قول اون این چیزا و این حرفا مهم نیست و من خیلی زیادی جدی میگیرم یا اون اشتباه می کنه و رفتارش واقعا جای مکث داره و من حق دارم ناراحت بشم؟؟؟

تا بعد یا حق...

/ 6 نظر / 2 بازدید
بارونی

عزیزم منم فکر میکنم قضیه رو خیلی جدی گرفتی و اعصاب خودتو براش خورد کردی. راستی قضیه خواستگاریش چی شد. ماه رمضونم که داره تموم میشه

سوگند

متاسفم فقط همین

واژه

شیدا جااان بیشتر از خودت مواظبت کن ... من همچنان دارم می خونمت و همچنان امیدوارم که چراغی باشم بر سر راه دخترانم شیدا جاان بیشتر مراقب روحت باش .. اگر خش برداره خودت رو نخواهی بخشید [لبخند]

آني

شیدا جون نمی خو.ام بگم این بحث ها عادیه و تو هر زندگی ای هست ولی خودت هم خوب می دونی که شرایط تو یکم با بقیه فرق می کنه- عزیزم سعی کن حساب شده عمل کنی و همه ی جوانب رو در نظر بگیری - نیم دونم چرا اینقدر دلم برات شور می زنه

ندا

تو حق داشتی که ناراحت بشی ولی نه در حد اینکه تموم کنی. یه چیزی که هست با اینکه حرفی نمی زنی حس می کنم خیلی چیزها رو تو خودت می ریزی و بعد با یه اتفاق کوچولو انقد به هم می ریزی که طرف مقابل تعجب می کنه البته چون من خودم این جوری هستم چنین استنباطی کردم به هر حال موفق باشی. تو آدم تموم کردن نیستی پس دعا می کنم خدا با دلت راه بیاد.

بهار

کاملا حالتو درک می کنم. قبلا هم بهت گفتم تو نمی تونی از این رابطه بیای بیرون چون دلت نمیذاره. تو هم مثل من حساسی و با دو تا کلکه خامش میشی و فردا باز روز از نو ورزی از ن. خدا خودش بهت کمک کنه و تنهات نذاره.