22

سلام بچه ها

دوستای گلم، مخصوصاً مهلآ جان و طاهاره عزیزم، باید بگم بازم نتونستم. نتونستم خودمو کنترل کنم و زنگ نزنم. طاقتم طاق شد، تنگی نفسم صد برابر بیشتر شد، داشتم دق می کردم، عین دیوونه ها شده بودم.

احمقانه است ولی با جون و دل دوستش دارم، می پرستمش، دیوونه شم، از شنبه ساعت سه و نیم بعد از ظهر، تا امروز صبح ساعت هفت و نیم تونستم با وسوسه هایی که برای زنگ زدن و آشتی کردن به سراغم می اومدن، کنار بیام و مقاومت کنم اما دیگه نتونستم ادامه بدم.

صبح زنگ زدم بهش، به بهونۀ یه مشکلی که برای لب تابم پیش اومده بود. هنوزم عصبانی بود، نمی دونم شایدم دلخور بود. میگفت آبروی منو بردی، می گفت بخاطر تو همه اون روز با حقارت نگاهم می کردن، می گفت داد که می زدی دلم می خواست زمین دهن باز کنه و منو یا تو رو ببلعه. راست می گفت، عصبانی که میشم احمقانه ترین کارها رو می کنم.

بهش گفتم تو هم اشتباه کردی، تو نباید به من آدرس اشتباه می دادی، نباید به من می گفتی چرا با اون دختر دم دانشکده واستادی حرف زدی.

گفت من می دونستم تو بخاطر دنیا بازم میخوای مسخره بازی دربیاری منم اون حرفو گفتم. گفت همونقدر که ایستادن تو کنار اون دختره حرفی توش نبود، توی نشستن من و آدرس اشتباهی که دادم حرفی نبود فقط دیدم میخوای دوباره قشقرق به پا کنی خواستم دست پیش بگیرم که پس نیوفتم.

خلاصه اولش بازم با صدای بلند دعوا کردیم پشت گوشی، بعدش گلایه کردیم، و آخر هم آشتی کردیم. گفت اگه اونروز رسما زنم بودی همون شب طلاقت می دادم.

گفتم تو باید بپذیری که اشتباه کردی همونطور که من اشتباهم رو پذیرفتم، میگه تو چرا هر قضیه ای رو به دنیا ربط می دی، میگه من آدمایی مثل اونو اصلاً در حد انسان حساب نمی کنم چه برسه به این که بخوام برم باهاش حرفی بزنم یا کاری به کارش داشته باشم، میگه چند بار تو حالت عادی با لحن آروم بهت گفتم بین ما چیزی نیست چرا بیخود حرف درست می کنی، میگه چند بار بهت گفتم که به جای این تهمت اگه منو بکشی، اگه خنجر به قلبم بزنی، اگه سیلی به صورتم بزنی بهتره. میگه من به تو گفتم من این کاره نیستم، من هرجایی نیستم، من هرزه نیستم که هر که پیش آید خوش آید و من با همه سر و سری داشته باشم.

خلاصه گفتم و گفت و گفتم و گفت...

آخرش گفت من قبلا که تو یه روز بهم زنگ نمی زدی بی تابی زیاد می کردم، بی طاقت می شدم، نمی تونستم تحمل کنم ولی این بار بخاطر تهمتی که هزار بار ازت خواهش کردم بهم نزن، و تو دوباره زدی، اصلا بی تابت نشدم، فقط چند باری گوشی مو چک کردم که اس نداده باشی یا میس نزده باشی همین.

میگه تا بی تاب می شدم یادم میومد که به چه بهونه ای منو بی آبرو کردی تو دانشگاه، یادم می آوردم که به خاطر هیچ و پوچ چه طوری آبروی منو و خودتو بردی و منو انگشت نمای دانشگاه کردی. منی که استاد و شاگرد بهم احترام می ذاشتن و تویی که تا حالا کسی اسمتو نبرده بود حالا افتادیم سر زبون هر کس و ناکسی.

راستش راست می گفت. درسته که جوابمو درست نداد اما من بدتر از ایناشو تحمل کرده بودم، اون روز نمی دونم چرا دوباره بهش پیله کردم. در حالی که همین دو سه روز قبلش به خاطر اون امتحانش که بد داده بود بهش گفتم اگه فکر می کنی دنیا می تونه با حرفاش رو استادا اینقدر تأثیر بذاره که بخاطرش نمره تو رو کم بدن، برو با دنیا ظاهرا حرف بزن و بذار فکر کنه که مشکلی باهاش نداری که خرابکاری نکنه یا حد اقل تهمت نبنده پشتت پیش این و اون. و اونم گفت که تا عمر دارم با اون عوضی حرف نمی زنم ولی از این که تو اعتمادت بالاخره جلب شده خوشحالم.

ولی درست چند روز بعدش این گندو بالا آوردم.

نمی دون چی بگم. شرمنده ام. از خودم، از وجدانم، از اون، از شما، از خدا، از همه...

دل نوشت: خیلی دوست دارم بتونم جبران کنم براش ولی نمی دونم می تونم یا نه؟ حداقل کاری که می تونم بکنم اینه که دیگه این تهمت رو بهش نزنم، راست میگه اهل این کارا نیست، ولی من...

اهل کادو و هدیه و این حرفا هم نیست که براش بگیرم و از دلش در بیارم ناراحت میشه براش چیزی میخرم، یه روز تولدشو با هزار تا بدبختی اجازه میده براش کادو می گیرم.

چطوری جبران کنم براش؟؟؟

/ 6 نظر / 2 بازدید
لید ا

سلام عزيزم از اين كه آرومي خوشحالم[گل] هرچند انتظار اين برخورد رو از آقاي مدير نداشتم

مینا

چرا اینقدر قضاوت می کنی در مورد دنیا!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ شاید اون انسان بهتری باشه !!!!!!!!!!!!!!!!! هر که می گه می خنده با آقایون بده؟؟؟؟ چراااااا؟؟؟؟؟؟؟؟

ندا

تقصیر از هر کدومتون که بود برخورد تو اشتباه بود. آدم نباید مسایل زندگیش رو فریاد بزنه. مخصوصا تو باید یاد بگیری آروم دعوا کنی چون قراره با همسر اول تو یه خونه زندگی کنی پس باید مراعات خیلی چیزها رو بکنی. تو که انقدر حساسی چه جوری می خوای با همسر اول تو یه خونه زندگی کنی و محبت های آقای مدیرو به زنش و بچه هاش ببینی؟

نسیم

سلام شیداجان خوبی جبرانش اینه که روی خودت بیشتر کارکنی و این حس سوئ ظن رو در خودت به حداقل برسونی و جای اینکه بهش استرس و ناراحتی بدی بهش ارامش و اسایش بدی تا اون همیشه دوست داشته باشه تو کنارش باشی[گل]

سپیده

سلام شیدا جان اول اینکه من تو کامنت قبلیم اگه یادت باشه گفتم دوتا پست اولیت کسل کننده بود اما بعدش نشستم تا آخرشو خوندم پ ینی دیگه اون حس خسته کننده تو نوشته هات نبود خیلیم خوب مینویسی تازه اشم!!از اختلاف سنی خودت و آقای مدیر و همسراولی چیزی نگفتی فضولم بدونم البته اگه از لحاظ امنیتی واست مشکل نداره.(بخاطر هین یه تیکه خصوصی گذاشتم!!)

غزل

وااااااااای تمام زندگیتو خوندم... چه فراز و نشیبی...ولی جالبه که تا الان باهم بودید... شیدا جون یه سوالی برام پیش اومده...مگه قراره شما تو یه خونه باشید که اتاق جدا داشته باشید؟ یعنی خونه زندگیتون مگه جدا نمیشه بعدها... برات خیلی نگرانم...مرد با دوتا زن خیلی سخته...