5

توی این پست بعضی چیزها رو می نویسم که دلم نمیخواد علنی باشه.

آدم در زندگی همیشه حرف هایی برای نگفتن داره و یه بزرگی می گه ارزش آدم ها به اندازه حرف هاییه که برای نگفتن دارن.

اما این حرفهای نگفته رو میخوام اینجا بنویسم.

دوستی ما به همین صورت ادامه داشت و تنها تماس بدنی ما همون کفش به کفش بود که قبلاً گفتم.

تا اینکه بعد یه مدت (شاید دو سال یا بیشتر) آقای مدیر گفت که بیا با هم عقد موقت کنیم. تا محرم بشیم. و من .... تعجبعصبانیقهرنگرانناراحتخجالتلبخندقلب فهمیدین؟؟؟

یعنی اولش خیلی تعجب کردم چون واقعا اهل این حرفا نبود و کلاً آدم معتقدی بود،

بعدشم عصبانی شدم و گفتم تو خجالت نمیکشی زن که داری دیگه چی میخوای؟ چرا یه همچین درخواستی داری؟ اگه مجرد بودی میگفتم خوب جوونه غریزه داری ولی حالا که با زنت س.ک.س داری دیگه چرا می خوای من هم عقدت بشم؟

و بعد رفتم تو قهر. یه قهر یک هفته ای.

بعد از یک هفته هم توی نت گشتم و هم این ور اون ور سر بسته جستجو کردم و دستم اومد که عقد یا همون صیغۀ موقت برای دختر با*کره باید با اجازۀ پدر باشه. و این شد که گفتم نه هرگز نمیشه.

بعد اون گفت که یکی از مجتهدین گفته که اگه دختر با*کره مستقل باشه به لحاظ مالی و رشیده و بالغه باشه می تونه بدون اجازه پدر عقد موقت بدون د*خو*ل بکنه ولی اونم بنا بر احتیاط واجب بهتره که از پدرش اجازه بگیره و اگه بدون اجازه عقد کنه و بعدش پدرش راضی بشه بازم عقدشون گناه نداره و اینم هی می گفت که ما قصدمون ازدواجه و بعدا که راضی شد پدرت دیگه گناهی نیست.(چه اعتماد به نفسی داشت این که متوقع بود پدر من راضی بشه که دخترش رو بده به مردی که زن داره!!!)

خلاصه اینقدر این اصرار کرد که منم قبول کردم و ما سال هشتاد و هفت بود که با هم عقد موقت کردیم به مدت شش ماه. البته اینم بگم که صیغه رو خودمون خوندیم و شاهد هم نیاز نداره عقد موقت.

و اولین تماس ج*ن*س*ی ما با هم یه روز پنجشنبه بود. موندیم دفتر و بقیه رفته بودن. آقای مدیر یه جلسه کاری داشت گفت تا تموم شدن جلسه تو بشین دفتر و وقتی که همه رفتن در رو قفل کن بمون تا من بیام. من هم قبول کردم. اینم بگم که پنجشبنه ها کلا خلوت بود اون سازمان و مخصوصا بعد از ساعت یک دیگه کسی نمی موند اونجا.

خیلی ترسیده بودم، خیلی خیلی خیلی زیاد، دوبار زنگ زدم به موبایلش که بگم دارم میرم ولی نذاشت. گفت دارم میام و اومد. یک و نیم بود ساعت. دفتر ما یه اتاق مستطیلی بودکه تهش رو برای نماز فرش کرده بودیم. رفتیم اونجا و تماس مون هم فقط در حد ب*غ*ل و ب*و*سه بود و به همون قسمت بالا اکتفا کرد و توی شرط عقد هم بهش گفته بودم که با پا*یین کاری نداشته باشه.

خلاصه من که اصلا هیچ چی نفهمیدم و بعد از یک ربع اومدم بیرون. و سریع رفتم به طرف خونه. تو راه بهم زنگ زد که خیلی لذ*ت بخش بود ولی من گفتم من چیزی نفهمیدم فقط خیلی ترسیده بودم. گفت عیبی نداره دفعه اولت بود.

خلاصه این شد که بعد از اون ما با هم س*ک*س نیمه داشتیم فقط در حد ل*م*س کردن

/ 8 نظر / 2 بازدید
زن دوم

سلام گلم مرسی بابت رمز اولین تجربه ات مبارک[چشمک] خوب کردی شرط گذاشتی .....

مهرناز

مرسی شیدا جون از بابت رمز[گل][گل][گل] خدا زن رو پر از احساس آفریده. و همین قلب رئوفمون خیلی وقتها حکم اصلی رو صادر می کنه، امیدوارم که تا آخرش برات خیر دار بوده باشه و نه خدای نکرده، غم و اندوه. مرسی گلم[قلب]

فاطمه

سلام گلم ممنونم که رمز مطالبتو بهم دادی ایشالا همیشه سلامت و موفق باشی

setare

شیدا جون تا اینجا خوندمت..........فقط چون من خیلی کنجکاوم فضول نه هاااا کنجکاو ..........چند تا سوال برام پیش اومده هرکدومو دوست داشتی جواب بده ولی سعی کن همشو جواب بدیااااااااااا...................... اول اینکه شما مال کدوم شهرین؟؟ هم تو هم آقای مدیر؟؟ که اونجوری براش زن گرفتن........... بعدم شما تو کدوم سازمان کار میکردین؟ که راحت میتونستین بمونین و باهم باشین......... حتما جواب بده عزیزم...........

sonya

مرسی از بابت رمز

مینا

امدم بگم رمزت رو گرفتم.ممنون....می خونم